ДОНЧИЋ: ЈОКИЋ ЈЕ ФАНТАСТИЧАН Знао сам да ће да уђе
УТАКМИЦУ Денвер - Далас обележио је балкански дуел између Николе Јокића и луке дончића који су на крај узавршили са по 38 поена.
Никола Јокић Фото ЕПА
На крају се радовао словеначки репрезентативац, али је Јокић претходно изборио продужетак за Нагетсе.
Био је то пети пут из исто толико покушаја српског аса да у последњем нападу донесе победу или продужетак својој екипи. Никоме осим њему то није успело последње две године.
Лука Дончић је после меча истакао да је знао да ће Јокић погодити шут.
- Наравно, он је фантастичан играч, видели сте онај последњи шут. Нешто ми је говорило да ће да уђе. Али на крају смо ми успели да дођемо до победе и јако ми је драго због тога - рекао је Дончић после утакмице.
Препоручујемо
РАДОЊИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ФЕНЕРБАХЧЕА: Ово се не би десило да смо имали пуну дворану
07. 01. 2021. у 21:58
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ТРАМП СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Иран напрасно добио савезника
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А најновије вести из спорта тичу се управао Иранаца и Сједињених Америчких Држава, чији је председник Доналд Трамп недавно изјавио да би Ирану било боље да не долази на Мундијал који се управо и у САД одржава ове године. Па опет, прописи су јасни, Иранци "морају у Америку", али... Сада су добили важног савезника у својој намери да Мундијал играј негде другде.
18. 03. 2026. у 17:16
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)