ФМП СЕ НЕ ШАЛИ: Тим из Железника довео три играча у кратком временском периоду
ФМП се озбиљно појачава. Клуб из Железника је у кратком временском периоду представио Јурија Мацуру и Ебукеа Изундуа. Али, ту није крај, стигао је нови играч у редове овог тима.
Foto: Printskrin Youtube/Next Ones
Дрес ФМП-а је задужио Џејлен Хендс, Амриканац који стиже из Развојне лиге, из Лонг Ајленд Нетса.
Нови играч члана АБА лиге ће ускоро напунити 22 године, висок је 191 центиметар, а на драфту 2019. године изабран је као 56. пик од стране ЛА Клиперса.
Студирао је на Унивезитету УЦЛА где је у другој сезони имао просек од 14,2 поена и шест асистенција по утакмици. Уговор је потписан на две године.
- КК ФМП обавештава јавност да је ново појачање нашег тима постао Американац Џејлен Хендс! Бек висок 191 центиметар и тежак 86 килограма потписао је са нашим клубом двогодишњи уговор. Хендс ће бити велико појачање за КК ФМП и имаће право наступа већ у првој званичној утакмици нашег клуба у АБА лиги у 2021. години - стоји на сајту ФМП-а.
Подсетиму, Хендсу ће ово бити први ангажман у Европи.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)