ФЕНЕР СЕ БУДИ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Кокошков коначно задовољан

Оља Мркић

31. 12. 2020. у 18:24

СЕЛЕКТОР Србије Игор Кокошков полако преузима конце игре Фенербахчеа, што можда неће обрадовати навијаче Црвене звезде која је следећи противник турског тима.

ФЕНЕР СЕ БУДИ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Кокошков коначно задовољан

Фото: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU

Фенер је у среду победио Асвел са 81:59 у утакмици 17. кола Евролиге, а српски стручњак је био видно задовољан на прес конференцији после меча.

- Осећам се одлично и веома задовољно после утакмице са Асвелом. Нисмо добро почели меч, није било довољно енергије, промашивали смо из отворених позиција, али је степен агресивности у одбрани био на врхунском нивоу. Успели смо екипу Асвела, која поседује огроман офанзивни потенцијал да сведемо на само 59 поена.

- Поред победе, изузетно ме радује добра игра у оба правца, чињеница да је смо од првог до последњег минута дисали као један. Коначно смо почели да изгледамо као права екипа. Фенербахче има квалитет да се бори за пласман у четвртфинале, а верујем да ћемо у години која следи, наставити са партијама које смо приказали у самој завршници 2020. године - нагласио је Кокошков.

Кошаркаше Фенербачеа, искушења очекују јако брзо с обзиром на то да 7. јануара гостују Црвеној звезди у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.

03. 03. 2026. у 15:54

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

СРУШИО СЕ КРОВ АМЕРИЧКЕ АМБАСАДЕ: Просторије испуњене димом