СЈАЈАН МЕЧ У БРУКЛИНУ: Дурент срушио Атланту, добра партија Богдановића недовољна за победу Хокса (ВИДЕО)

31. 12. 2020. у 08:25

КОШАРКАШИ Атланте поражени су од Бруклина са 145:141, а одличан меч одиграо је Богдан Богдановић.

Српски репрезентативац је меч окончао са 22 поена, из игре је шутирао 7/14, за три поена (6/11), а на терену је провео скоро 29 минута.

Изузетно ефикасан меч одигран је у "Браклајс центру", пало је скоро 300 поена. На крају су се "мрежице" много боље снашле.

Меч је три четвртине био изједначен, али је Бруклин био бољи у последњем периоду који је добио са 43:37 и то је било довољно за нову победу тима Стива Неша.

У победничком тиму највише се истакао Кевин Дурент са 33 поена и 11 скокова, пратио га је Кајри Ирвинг са 25. На другој страни најефикансији је био Тре Јанг који је постигао 30 поена, уз то је додао и 11 асистенција. Исти кошгетерски учинак имао је Џон Колинс, а поред свог имена додао је и 10 ухваћених лопти.

Далас је доживео убедљив пораз од Шарлота са 118:99. Лука Дончић је на паркету провео 24 минута и постигао 12 поена.

Очигледно када сјајни Словенац није на препознатљивом нивоу Маверикси имају доста проблема.

Бобан Марјановић поново није добио озбиљнију улогу. Српски центар је играо само три и по минута и за то време је успео да постигне два поена и ухвати један скок.