ДЕЈАН РАДОЊИЋ: Игокеа нас је победила већ у првом полувремену

27. 12. 2020. у 19:30

ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић каже да је његов тим од Игокее поражен већ у првом полувремену у ком је примио велики број поена.

Игокеа је савладала Звезду са 85:65 у 12. колу АБА лиге и очитала црвено-белима лекцију, на Радоњићевом дебију по повратку на клупу екипе са Малог Калемегдана.

Београђани су у Лакташима пред крај меча направили серију од 16 поена, па су са 82:49 разлику свели на 82:65 и домаћин је тада тројком Вулића опет отишао на “округлих” 20 разлике.

“Честитам Игокеи на потпуно заслуженој победи и игри. Од првог минута су играли чврсто, прецизно, добро трчали, добро скакали. Наша одбрана није одговорила на квалитет који је Игокеа показала. У првом полувремену смо примили 50 кошева и тада је већ меч био решен”, рекао је кратко Радоњић после меча.

Игокеа је Звезди нанела други пораз ове сезоне, а црвено-бели имају девет победа и остали су на другом месту иза првопласиране Меге. Тим из Лакташа се тријумфом изједначио на другом месту са Звездом, па сада има скор 9-2.