ИНЦИДЕНТ У ДЕНВЕРУ: Јокићу недостајао скок за нови трипл-дабл (ВИДЕО)

26. 12. 2020. у 08:48

КОШАРКАШИ Денвера поражени су и у другој утакмици сезоне, иако јее Никола Јокић одиграо још једну одличну утакмицу.

Клиперси су нанели други пораз Нагетсима на домаћем паркету 121:108, а српском кошаркашу недостајао је један скок за други узастопни трипл-дабл (24 поена, 10, асистенција, 9 скокова).

У победничкој екипи најефикаснији је био Пол Џорџ са 23 поена, уз девет асистенција и пет скокова. Кавај Ленард имао је сличан учинак - 21 поен, седам асистенција и пет скокова, док је Серж Ибака забележио 15 поена.

Половином последње четвртине дошло је до инцидента када је Ибака лактом нокаутирао Ленарда. Најбољи играч гостујуће екипе лежао је обливен крвљу док му се није указала помоћ на паркету, а потом је морао да напусти игру.

- Кавај је чврст момак. Успео је да устане и сам оде до свлачионице. Верујем да ће све бити у реду - рекао је о инциденту тренер Клиперса Тајрон Лу.

Други пораз у сезони уписао је и Далас, од кога су бољи били Лејкерси. Бобан Марјановић у игри је провео седам минута и за то време постигао шест поена. Истакао се Ентони Дејвис са 28 поена, док су Леброн Џејмс и Монтрезл Харел постигли по 22. У Даласу је најбољи био Лука Дончић са 27.

РЕЗУЛТАТИ

Мајами - Њу Орлеанс 111:98

Милвоки - Голден Стејт 138:99

Бостон - Бруклин 95:123

ЛА Лејкерс - Далас 138:115

Денвер - ЛА Клиперс 108:121

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45