КАРИ ОТКРИО КАКО ЈЕ ИГРАТИ ПРОТИВ ДУРЕНТА: Једноставно... Ужасно
Кошаркаши Бруклин Нетса успешно су отворили нову НБА сезону, а пажња медија и навијача била је највише посвећена повратку на паркет некадашњег најкориснијег играча лиге и двоструког шампоина – Кевина Дурента.
ФОТО: ЕПА
Некадашњи играч Оклахома Ситија и Голден Стејта вратио се после више од 500 дана одсуства у званичним НБА утакмицама.
Кевин Дурент је имао 22 (7/16 из игре), уз 5 скокова, 3 асистенције и 3 украдене лопте, а у трећој четвртини није улазио у игру, баш као ни Кајри Ирвинг. Бруклин је на крају славио резултатом 125:99.
„Мислим да смо солидно кренули. Једва сам чекао да се вратим и да дођем до прве победе. Драго ми је било што смо могли лако да завршимо посао. Не треба ја никоме ништа да доказујем, треба само да изађем на терен и играм. Желим да радим шта год тренер од мене буде тражио, то је мој посао“, рекао је Кевин Дурент.
Изјаву о Дурентовом повратку на паркет дао је и његов некадашњи саиграч Стеф Кари, са којим је Дурент наступао у Голден Стејт Вориорсима. Новинари су га питали да једном речју опише како је било играти против некадашњег тимског колеге.
„Ужасно“, јасан је био Стеф Кари.
„КД је изгледао здрав и самоуверен у своје тело, што је сјајно за Бруклин, имајући у виду из какве се повреде враћа“, закључио је фантастични шутер.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти
ЛИГА шампиона у суботу увече (18.00) добија новог/старог шампиона, а спектакл на "Пушкаш арени" у Будимпешти донеће окршај актуелног првака Европе ПСЖ-а и новопеченог шампиона Енглеске, Арсенала.
30. 05. 2026. у 07:00
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)