АБА ЛИГА: Осма победа Игокее

18. 12. 2020. у 22:27

КОШАРКАШИ Игокее савладали су као гости Цибону 88:80 (22:23, 27:12, 30:25, 9:20) у 10. колу АБА лиге.

После изједначене прве четвртине коју је домаћин добио са 23:22, тим из Лакташа је у других десет минута направио предност од 14 поена разлике.

Цибона је серијом од 11:0 стигла до 78:84, али ближе од тога нису могли. Клемонс је са четири поена успео да одбије налет Цибоне и уведе Игокеу у мирну завршницу.

Ово је Игокеи 8. победа у АБА лиги и заузима одлично друго место, док је Цибона остала на само три победе и осам пораза.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17