ЗВАНИЧНО: Гудурић се вратио у Фенербахче

Марко Паунић
Марко Паунић

18. 12. 2020. у 08:36

Српски кошаркаш Марко Гудурић се после годину дана проведених у НБА лиги вратио у Фенербахче са којим је потписао уговор до 2023. године, потврдио је данас тај турски клуб.

ЗВАНИЧНО: Гудурић се вратио у Фенербахче

Фото: Н. Параушић

Гудурић је прошле сезоне играо за Мемфис где на 44 утакмице у просеку постизао 3,9 поена.

Пре Мемфиса, Гудурић је провео две сезоне у Фенербахчеу са којим је два пута стизао до фајнал-фора Евролиге, а освојио је и турско првенство 2018, као и домаћи куп годину дана касније.

Гудурић је у каријери играо још за ФМП и Црвену звезду са којом је освојио две титуле у АБА лиги и две у домаћем првенству.

Са репрезентацијом Србије је освојио сребрну медаљу на Европском првенству 2017. године.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење

ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење

ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.

21. 01. 2026. у 07:00

Коментари (1)

СВЕТСКИ СКАНДАЛ! Двоје Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?