САШО ФИЛИПОВСКИ: Морало је да нам се врати! Томас од 0-9 из игре до хероја

12. 12. 2020. у 21:31

У неизвесној завршници Партизан је савладао Мегу, иако су гости у једном тренутку имали предност од 19 поена.

Тренер Партизана Сашо Филиповски након меча честитао је противнику, али је и похвалио своје играче.

"Морамо да честитамо Меги на врхунској игри, поготово у првом полувремену. Где смо давали поене у нападу, у одбрани нисмо имали право оружје да зауставимо њихову игру. Имали смо проблема са контра нападом, и њиховим скоком. У полувремену смо се договорили да одржимо концентрацију и не губимо наду. У другом полувремену смо примили 27 поена. Одиграли смо чврсто у одбрани и уз мало среће смо добили утакмицу. Имали смо две изгубљене утакмице. Више мечева смо изгубили за један поен, то се некада и враћа. Задовољан сам победом, што смо задржали концентрацију и мирноћу. У оваквим ситуацијама се губи нада, то се данас није десило.

Похвалио је и Рашона Томаса који је из игре шутирао 0-9, али је погодио када је највише требало.

"Екипа је стала заједно. Борили смо се и веровали. Томас који има 0-9 погодио је шут 0,6 секунди пре краја. Честитам играчима, а Меги на одличној игри", закључак је Филиповског.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45