ЗВЕЗДАШИ БЕСНИ, ОСУЛИ ДРВЉЕ И КАМЕЊЕ: Оружана пљачка, помињу и Јавора, али и Обрадовића
КОШАРКАШИ Црвене звезде поражени су у драматичној завршници меча 13. кола Евролиге од Олимпијакоса резултатом 79:81.
ФОТО: Евролига
Након прве четвртине Звезда је имала 30 убачених поена, у преостале три 49, екипа Саше Обрадовића је напрасно стала са добром игром у другој деоници и од тада је Олимпијакос лагано спустао предност да би коначно пред сам крај прешао у вођство.
Победу гостима је донео Јоргос Принтезис, а навијачи сматрају и да је судија Дамир Јавор био разлог победе Олимпијакоса.
На Твитеру су углавном критике њему, али и тренеру Обрадовићу.
Ево неких које смо успели да издвојимо.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПАЛА У ФИНИШУ: Принтезис у последњој секунди срушио црвено-беле
10. 12. 2020. у 18:34 >> 21:06
КРАЈ ВЕЛИКЕ КАРИЈЕРЕ - БИВШИ КОШАРКАШ ЗВЕЗДЕ У ПЕНЗИЈИ: "Биг Софо" завршио каријеру!
10. 12. 2020. у 18:17
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (4)