КРСТИЋ МЕЊА РАКОЧЕВИЋА: Легендарни капитен Србије потпредседник КСС-а
НАКОН што је некадашњи репрезетативац Игор Ракочевић напустио место потпредседника Кошаркашког савеза Србије, његов наследник биће Ненад Крстић, преноси Мондо.
ФОТО: ЕПА
Крстић је као капитен Србију предводио до сребра на Европском првенству 2009.године, а такође је и пет година касније на Светском првенству са националним тимом обезбедио вицешампионску титулу.
Бивши центар Партизана иза себе има сјајну каријеру, коју је крунисао и партијама у НБА. Играо је за Њу Џерси Нетсе, Оклахому Сити, Бостон Селтиксе, а у Европи је резултате бележио у дресовима ЦСКА из Москве и Анадолу Ефеса.
Кошаркашки савез Србије седницу је заказао за 14. децембар када ће бити одабран и нови председник.
Крстић ће радити са млађим селекцијама "орлова", док сениоре у фебруару очекују нове борбе у којима ће покушати да изборе пласман на Еуробаскет. У Грузији ће кошаркаши Србије одмерити снаге са домаћином и са селекцијом Швајцарске.
ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим "нероазурима"
САМО бод раздваја Наполи и Милан пред њихов обрачун овог понедељка на "Дијего Армандо Марадони". Оба тима још гаје наду за Скудето, али пораз би им готово сигурно затворио врата титуле, поготово након синоћег тријумфа Интера над Ромом.
06. 04. 2026. у 09:30
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)