ЛЕЈКЕРСИ ОДРАДИЛИ ВЕЛИКИ ПОСАО: Дејвису 190 милиона за петогодишњу верност!
Како извештавају медији у Америци, Ентони Дејвис је у завршним преговорима са Лос Анђелес Лејкерсима око потписивања новог петогодишњег уговора по ком ће зарадити 190 милиона долара.
Фото: Танјуг/P Photo/Mark J. Terrill
Дејвис, који је са Лејкерсима освојио титулу у својој првој сезони у тиму, ће потписати максимални уговор. Он траје пет година, а укључује и опцију да пред пету сезону са Лејкерсима Дејвис може да раскине сарадњу.
Ентони би у првој сезони зарадио преко 35 милиона долара, сваке године би се цифра увећавала да би у последњој зарада износила преко 43 милиона.
Иначе било је јасно да ће овај кошаркаш наставити да игра за Лејкерсе, а једино је требало да се уговоре детаљи уговора и дужина трајања. На крају АД остаје две сезоне дуже од Леброна Џејмса у Лејкерсима који има потписану сарадњу до 2024.
(СПОРТ КЛУБ)
Препоручујемо
КОРОНА ПРЕТИ НБА ЛИГИ: Позитивно 48 играча на тестирању протекле недеље
03. 12. 2020. у 08:55
ДЕНИ АВДИЈА О ОЦУ ЗУФЕРУ И ПОРЕКЛУ: На драфту сам носио српску заставу јер знам колико то значи мом тати
02. 12. 2020. у 22:44 >> 23:02
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)