ЖЕСТОКО НА ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Дејан Давидовац крвав напустио паркет

Оља Мркић

23. 11. 2020. у 21:32

ПРВИ кошаркашки вечити дерби ове сезоне је у току, а после почетне доминације Звезде, Партизан се вратио у меч а средином друге четвртине и стигао до вођства.

ЖЕСТОКО НА ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Дејан Давидовац крвав напустио паркет

Фото: Н.Параушић

Један од разлога преокрета је и излазак са паркета Дејана Давидовца. Кошаркаш црвено-белих је из непознатог разлога крварио из носа због чега су му судије наложиле да напусти паркет.

Медицинска служба Звезде је одмах реаговала, али се Давидовац није више враћао на паркет када је у питању прва деонице у којој се Партизан у финишу у потпуности вратио у игру.

Пратите пренос уживо на нашем порталу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (2)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...