АЛБАНЦИ ЖЕСТОКО НАПАЛИ СИНА ЗВЕЗДИНЕ ЛЕГЕНДЕ: Требало је да кажеш да ти је отац рођен у окупираном Косову (ФОТО)

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 11. 2020. у 21:15

РЕЧИ младог кошаркаша Денија Авдије, сина легенде Црвене звезде Зуфера, да је његов отац рођен у Приштини, на Косову, у Србији, изазвала је приличну буру и на Косову.

АЛБАНЦИ ЖЕСТОКО НАПАЛИ СИНА ЗВЕЗДИНЕ ЛЕГЕНДЕ: Требало је да кажеш да ти је отац рођен у окупираном Косову (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Момак који је на НБА драфту на реверу носио значку увезаних застава Србије и Израела тим гестом одушевио је све у Србији, али је на Косову код Албанаца изазвао сасвим супротне коментаре.

Већина тамошњих медија пренела је вест да га је драфтовао Вашингтон, али то је била споредна тема, више су се бавили Денијевом изјавом о Косову.

- Требало је да кажеш да ти је отац рођен у окупираном Косову - један је од коментара на вест да је постао НБА кошаркаш.

- Чудо да не знаш да је Косово призната република, а ускоро ће постати Албанија - каже један читалац који се представио као Краснићи.

Фото: Принтскрин

 

- Ту заставу што носиш, носили су они који су нас убијали на Косову - поручио је други Албанац.

Очигледно да не могу да поднесу да је Дени целом свету поручио да је Косово у Србији, а много више позитивних коментара стигло је од Срба, који га дижу у небеса, кажу за њега да је краљ и желе му сву срећу у НБА.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УВЕРТИРА ЗА ВЕЛИКО ФИНАЛЕ КУПА КРАЉА: Битка на Метрополитану без калкулација

УВЕРТИРА ЗА ВЕЛИКО ФИНАЛЕ КУПА КРАЉА: Битка на "Метрополитану" без калкулација

ОВОГИДЊШИ финалисти Купа краља судариће се овог викенда у Ла Лиги када Атлетико Мадрид на свом терену дочекује Реал Сосиједад (18.30). Мадриђани желе трећу узастопну победу у првенству, док гости из Сан Себастијана покушавају да остану у трци за европска места.

07. 03. 2026. у 08:00

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.

06. 03. 2026. у 22:52

Коментари (3)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља