БАЈЕРН ИГРА СЈАЈНУ КОШАРКУ: Рејнолдс срушио Ефес, Мицић промашио продужетак

17. 11. 2020. у 20:51

КОШАРКАШИ Бајерна наставили су са сјајним партијама у Евролиги, пошто су победили Ефес у гостима са 74:71 у 9. колу Евролиге.

Добро прво полувреме одиграо је тим Андрее Тринкијерија и водио је после 20 минута кошарке пет разилке - 42:37.

Заиграо је много боље домаћин у наставку. Изабраници Ергина Атамана су успели да преокрену резултат и додђу чак и до десет поена предности, али се Баварци нису предавали и на крају су успели да славе.

Најзаслужнији за победу Бајерна био је Џејлен Рејнолдс који је у финишу сусрета везао пет поена. Василије Мицић је имао прилику да донесе продужетак Ефесу, али није био прецизан.

Најефикаснији у екипи из Минхена био је Вејд Болдвин са 15 поена и 11 асистенција, док је поменути Џејлен Рејнолдс постигао 14. Владимир Лучић је постигао седам поена. На другој страни најбољи је био Тибор Плајс са 19, пратио га је Шејн Ларкин са 13 поена. Василије Мицић је меч окончао са 12.

Бајерн има учинак 7-2, а састав из Истанбула 4-4.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00