ВИРТУС НАДИГРАО ВЕНЕЦИЈУ: Сјајна последња четвртина Ђорђевићевог тима, добри Марковић и Теодосић

01. 11. 2020. у 22:21

КОШАРКАШИ Виртуса уписали су нову победу у Палаканестру, пошто су савладали Венецију са 83:68 у 6. колу италијанског првенства.

Изабраници Александра Ђорђевића су успели да се врате после озбиљног минуса и упишу нови тријумф.

Прво полувреме припало је домаћем тиму са 34:43, али је последњи квартал је био пресудан када је у питању овај период.

Тим из Болоње је у том периоду одиграо изврсну одбрану и свео ривала на свега шест поена, док је Виртус постигао 22 и тако решио питање победника.

Добру утакмицу одиграли су Стефан Марковић и Милош Теодосић. Први је меч окончао са 14 поена, а други је постигао 11 и на то је додао и осам асистенције.

Виртус је до тријумфа предводио Кајл Вимс са 16 поена. На другој страни најбољи је био Стефано Тонут који је забележио 24 поена, уједно је био једини двоцифрен. Њега је пратио Ајзак Фору са девет поена.

Учинак тима из Болоње је 4-2, баш као и Венеције.