ШЋЕПАНОВИЋ: Задовољан сам због победе, али нисмо озбиљан тим

КОШАРКАШИ Партизана победили су Бахчешехир у Турској са 82:76 у 4. колу Еврокупа, а тренер црно-белих Владо Шћепановић био је задовољан само победом.

ШЋЕПАНОВИЋ: Задовољан сам због победе, али нисмо озбиљан тим

ФОТО: АП

Нема дилеме да клуб из Хумске може доста боље. И на овом мечу је имао двоцифрену предност и дозволио је ривалу да се врати у меч.

- Веома сам задовољан због победе, али много ствари морамо да променимо и урадимо у наредном периоду, јер на овај начин нисмо прави тим, нисмо озбиљан тим - рекао је Шћепановић.

Стратег Партизана наглашава да има простора за напредак.

- Почетак је сезоне, али нисам задовољан. Задовољан сам само победом. Интересује ме само тим, а не појединачни учинак играча. Сваки играч треба да донесе нешто тиму, јер само тим може да победи - закључио је Шћепановић.

Партизан сада има учинак 2-2, док је скор Бахчешехира 0-4. Црно-бели у наредном колу дочекују Бурж.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.

02. 06. 2026. у 20:42

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести