НОВИ СЛУЧАЈ КОРОНЕ У ЕВРОЛИГИ: Играч Албе заражен Ковидом-19

Часлав Вуковић

18. 10. 2020. у 15:52

ДОСТА клубова је имало проблем са вирусом корона у Евролиги, а сада се појавио нови.

НОВИ СЛУЧАЈ КОРОНЕ У ЕВРОЛИГИ: Играч Албе заражен Ковидом-19

Илустрација фото: ЕПА

Берлинска Алба је објавила да је још један њихов кошаркаш позитиван на Ковид-19.

Алба није навела о ком играчу је реч, али је јављено да је утакмица купа Немачке против Баруншвајга одложена, а требало је данас да буде одиграна.

Клуб је саопштио, да је играч стављен у изолацију, као и то да је позитиван тест откривен у склопу редовног тестирања.

Алба ће 22. октобра, у 5. колу Евролиге играти са Басконијом у Берлину, а у клубу се надају да неће проћи као Асвел или Зенит.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)