НА ГЛОРИЈА КУПУ ИМА ЗАРАЖЕНИХ ВИРУСОМ КОРОНА: Фенер отишао кући, Звезда игра и даље
КОШАРКАШИ Црвене звезде играју Глорија куп, али се у Анталији не одвија све по плану организатора.
ФОТО: К. Михајловић
Вест да у екипи Галатасараја и Тофаша има по један заражен члан узнемирила је многе на турниру. Екипа Фенербахчеа је одмах спаковала ствари и кренула кући пут Истанбула, док су неки тимови одлучили да остану.
Екипа Саше Обрадовића је још у Анталији, али није угрожена јер до сада није имала контакт на терену и ван њега са два турска тима. Црвена звезда ће данас уместо у вечерњем термину играти против Карсијаке у поподневном - од 16:30. Ако победе сутра или у недељу, зависи од распореда, требало би да одмере снаге са Ефесом.
Ово практично више није турнир него играју једни против других они који су остали у Анталији.
До сада црвено-бели играли су само са екипом Турк Телекома.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПУШТА У ПРОДАЈУ СЕЗОНСКЕ УЛАЗНИЦЕ: Од среде на Малом Калемегдану
08. 09. 2020. у 15:04
ЗВЕЗДИН УЛОГ У БУДУЋНОСТ: Добрић и Давидовац продужили уговоре до 2022. године
08. 09. 2020. у 12:26
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)