ЛИЛАРД БАЦИО СЕНКУ НА ЛЕБРОНОВ РЕКОРД: Портланд изненадио Лејкерсе (ВИДЕО)
ПОРТЛАНД је направио изненађење и славио против Лос Анђелес Лејкерса (100:93) и повео са 1:0 на почетку плеј-оф серије НБА лиге.
фото: ЕПА
Ово је био ударац и за највећу звезду у Дизниленду Леброна Џејмса коме је овим поразом сенка бачена на лични рекорд – он је први играч у историји плеј-офа који је имао триплдабл учинак са преко 20 поена, 15 скокова и 15 асистенција.
Краљ је утакмицу завршио са 23 поена, 17 скокова и 16 асистенција, а по скору бољи од њега био је само Ентони Дејвис са 28 постигнута поена.
Портланд, који је био у предности већим делом меча, а кроз одличну партију у финишу предводио је Лилард. Лејкерси су преокренули у последњој четвртини, али упорност Блејзерса се исплатила. Најбољи у победничком тиму био је Демијан Лилард са 34 пона, док је Јусуф Нуркић забележио 15 скокова и 16 поена.
Орландо је био бољи од Милвокија, Хјустон је, без Вестбрука, предвођен Харденом (37 поена и 11 скокова) победио Оклахому. Мајами је славио против Индијане (113:101).
Препоручујемо
НБА: Боби гледао невероватног Лиларда, “српски” Сакраменто само зна са Њу Орлеансом
12. 08. 2020. у 08:35
ПРВО ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Вучевић и Орландо срушили Милвоки и повели у серији
18. 08. 2020. у 22:12
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)