"ВАЉАК" УПАЛИО МОТОРЕ: Шћепановић окупио црно-беле (ФОТО)

КОШАРКАШИ Партизана почели су припреме за нову сезону.

ВАЉАК УПАЛИО МОТОРЕ: Шћепановић окупио црно-беле (ФОТО)

Фото: КК Партизан/Д.Стјепановић

Под командом новог тренера Влада Шћепановића, којем ћу у кошаркашком сегменту спреме играча помагати Александар Матовић и ново старо лице на клупи црно-белих Дејан Мијатовић, Новица Величковић и другови одрадили су први тренинг у Хали спортова "Ранко Жеравица" на Новом Београду.

Поред кошаркаша који су остали у екипи од прошле сезонем на првом окупљању црно-белих појавили су се и повратник Стефан Јанковић, као и досадашња појачања Немања Дангубић и Коди Милер Мекинтајер.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара