ОДЛАЗАК СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: Гист потврдио да је напустио Звезду

Марко Паунић
Марко Паунић

05. 08. 2020. у 12:18

АМЕРИЧКИ кошаркаш Џејмс Гист саопштио је да више није играч Црвене звезде.

ОДЛАЗАК СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: Гист потврдио да је напустио Звезду

Фото архива ВН

Гист је на свом Инстаграму искористио пост Евролиге и написао да више није члан београдских црвено-белих.


Крилни центар прошле сезоне одиграо је 25 утакмица у Евролиги и просечно бележио седам поена и 4,4 скока, док је у АБА лиги наступио на 17 мечева, а просек му је био 11,1 поена и 4,3 скока.

Пре Звезде играо за Панатинаикос, Уникаху, Фенербахче, Партизан, Локомотиву Кубан и италијанску Биелу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (1)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)