ТУГА! Преминуо тренер Ефеса

Кошаркашки свет погодила је тужна вест из Турске.

ТУГА! Преминуо тренер Ефеса

Seskimphoto / imago sportfotodienst / Profimedia

Кондициони тренер Анадолу Ефеса Серхат Гунеш преминуо је након вишенедељне борбе за живот, пошто је средином маја доживео изненадне здравствене проблеме.

Гунеш је од 12. маја био смештен на интензивној нези, где су лекари чинили све како би га спасили, али је на крају изгубио најтежу утакмицу. Вест о његовој смрти саопштио је Анадолу Ефес, који се од дугогодишњег сарадника опростио емотивном поруком.

Рођен 1986. године, Гунеш је иза себе оставио супругу и четвороипогодишњу ћерку. Пре него што је започео каријеру кондиционог тренера, чак 15 година се активно бавио кошарком.

Након дипломирања на Факултету спортских наука Универзитета Хачетепе 2016. године, радио је у бројним познатим турским клубовима, међу којима су Банвит, Бешикташ, Турк Телеком и Бурсаспор.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена