ПРОЦВЕТАО ОД ОДЛАСКА ИЗ ПАРТИЗАНА! Највећи промашај црно-белих доминирао у победи!
Препородио се играма у новом клубу.
Фото: Профимедиа
Кошаркаши Хувентуда савладали су Гран Канарију (92:84) у оквиру шпанске АЦБ лиге.
Новом тријумфу допринео је спектакуларан резултатски преокрет, који се догодио почетком другог полувремена.
Јунаци у новој победи тима из Бадалоне били су искусни плејмејкер Рики Рубио и Кемрон Хант. Некадашњи репрезентативац Шпаније је меч завршио са 21 поеном, уз два скока и по једну асистенцију, украдену и изгубљену лопту, као и блокаду, док је Хант био најефикаснији са 23 постигнута коша.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Огроман допринос успеху дали су Џабари Паркер са 14 поена, четири скока и три асистенције, као и Луде Хокансон убацивши два поена мање од Американца, уз толико скокова и три додавања.
Посебно се истиче форма бившег играча Партизана, који игра као препорођен, пошто је неславно напустио српског и регионалног шампиона.
Паркер је, подсетимо, био најскупљи играч, али и највећи промашај црно-белих, који су га позајмили Хувентуду, где је очигледно процветао.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЈЕЗИВА ТРАГЕДИЈА! Навијач погинуо на стадиону на коме ће бити отворено Светско првенство
29. 03. 2026. у 09:04
ПРЕСЕДАН: ФИФА одобрила транспарент "Малвини су аргентински" - ево зашто
18. 07. 2026. у 23:37
СРБИЈА У ВЕЛИКОМ ФИНАЛУ: "Орлићи" срушили Шпанију и бориће се за трофеј на Евробаскету
18. 07. 2026. у 23:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)