ОГЛАСИО СЕ ЏАБАРИ ПАРКЕР: Ево шта је урадио приликом доласка у Хувентуд (ВИДЕО)
Кошаркаш Партизана Џабари Паркер до краја сезоне носиће дрес Хувентуса као позајмљен играч црно-белих.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Навијачи “Ла Пење” су одушевљени новим појачањем.
Ради се о једном од већих имена и кошаркаша за којег су се својевремено отимали тимови на НБА драфту. “Појачање врхунске класе”, навео је на друштвеним мрежама Хувентуд.
А по доласку у Хувентуд, Џабари се на шпанском обрадио навијачима:
“Здраво, људи. Џабари овде. Веома сам задовољан због тога што ћу играти кошарку за Хувентуд. Напред, ‘Пења’!”, рекао је Џабари Паркер.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПАРТИЗАН УЧИ НА СВОЈИМ ГРЕШКАМА: Три бода против Шапчана су императив за "црно-беле"
НАКОН што је у првом колу испустио победу против Земуна, Партизан не сме себи дозволити да и против Мачве којој гостује у другом колу Суперлиге Србије остане без читавог плена (21.00).
26. 07. 2026. у 07:00
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)