БОМБА У ЕВРОЛИГИ: Вратио се Најџел Хејс-Дејвис!

ВЕЛИКИ повратак у Евролигу. Најџел Хејс-Дејвис ће након кратке епизоде у НБА лиги поново заиграти на паркетима широм Европе. Он је потписао за Панатинаикос.

БОМБА У ЕВРОЛИГИ: Вратио се Најџел Хејс-Дејвис!

Foto: Profimedia

Крилни кошаркаш је прошлог лета био МВП Фајнал фора најелитнијег такмичења. Добре партије у Фенербахчеу су га препоручиле Финиксу, али у најјачој лиги на свету није добио много простора да покаже шта уме.

Великан из Атине је потврдио ову вест и открио да ће Хејс-Дејвис у тиму остати до лета 2028. године.

Панатинаикос не блиста ове сезоне у Евролиги, тренутно је на осмом месту са учинком 16-11 и Американац је дошао да помогне да се стање на табели поправи.

Овом 31-годишњаку из Вествила ће "зелени" бити четврти клуб у овом такмичењу. Претходно је играо за Жалгирис, Барселону и поменути Фенербахче.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

Заштитите се од топлотног таласа - зауставите топлоту пре него што уђе у аутомобил, стан или канцеларију