СЛОГА У ЗЕМУНУ: За викенд на програму 15. коло КЛС
Утакмицама 15. кола, последњег у првом делу сезоне, за викенд се наставља првенствена трка за бодве у оквиру „Меридианбет Кошркашке лиге Србије“.
Г.Шљивић
Кошаркаши краљевачке Слоге у недељу ће гостовати у Земуну, екипи Борца, и покушти да евентуалним тријумфом наставе победничку серију и тако задрже високу позицију на табели.
У овај меч краљевачки „бели“ улазе са досадашњим учинком од 10 победа и четири пораза, док је домаћа екипа у својој дебитантској сезони у КЛС за сада остварила четири победе и 10 пута погнутих глава напуштала паркет.
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:08
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)