ПРОБЛЕМ ЗА ДИМИТРИСА ИТУДИСА: Хапоел остао без кошаркаша до краја сезоне због повреде ахилове тетиве

Филип Милошевић

07. 01. 2026. у 10:33

Кошаркаш Хапоела из Тел Авива Канађанин Тајлер Енис неће играти до краја сезоне због повреде Ахилове тетиве, пренео је данас сајт Баскетњуз.

ПРОБЛЕМ ЗА ДИМИТРИСА ИТУДИСА: Хапоел остао без кошаркаша до краја сезоне због повреде ахилове тетиве

Фото: Н.Параушић

Енис се повредио у уторак на утакмици 20. кола Евролиге против Дубаија (85:60).

У саопштењу Хапоела се наводи да ће канадски кошаркаш бити оперисан у наредних неколико дана, пошто је повредио Ахилову тетиву. Међутим, клуб из Тел Авива није објавио колико ће Енис одсуствовати са терена, али локални медији тврде да кошаркаш Хапоела неће играти до краја сезоне.

Енис (31) је поред Хапоела играо за Венецију, Наполи, Турк Телеком, Фенербахче, ЛА Лејкерсе, Хјустон, Милвоки и Финикс.

Канадски кошаркаш је ове сезоне за Хапоел у Евролиги просечно бележио 4,5 поена по мечу.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)