"НЕМОГУЋЕ ЈЕ ИГРАТИ БЕЗ АДЕКВАТНЕ ЕНЕРГИЈЕ! Тренер Партизана након пораза од Монака у Евролиги
Кошаркаши Монака нанели су нови пораз Партизану у Евролиги. Тим из Кнежевине је славио на свом терену са 101:84 а након меча сумирао је утиске тренер црно-белих Ђоан Пењероја.
FOTO: Ata images
Није имао разлога за задовољство тренер Партизана након утакмице.
"Веома је компликована утакмица, играли смо лоше прво полувеме. У трећем периоду је то било много боље, али је немогуће овде играти без адекватне енергије" - изјавио је Пењероја.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Новак Ђоковић неће да игра за Србију
06. 01. 2026. у 08:45
"ОПРОСТИТЕ МИ МОЈУ РУЖНУ ПРОШЛОСТ"! Владимир Стојковић повлачи нови (не)очекиван потез
06. 01. 2026. у 13:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)