ДОМИНАНТНО! Кошаркаш Партизана Двејн Вашингтон проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 11. кола АБА лиге
Кошаркаш Партизана Двејн Вашингтон проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 11. кола АБА лиге, саопштено је данас на званичном сајту регионалног такмичења.
FOTO: Ata images
Вашингтон је у победи Партизана против Крке (99:92) забележио 48 поена, три асистенције и два скока. Он је на терену провео нешто мање од 26 минута, а имао је индекс корисности 46.
Кошаркаши Партизана се тренутно налазе на другом месту на табели групе А АБА лиге са осам победа и једним поразом.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДИЈАМАНСТСКА ЛИГА: Ангелина Топић заузела пето место у Лондону
18. 07. 2026. у 17:10
СРПСКИ КОШАРКАШ ДАО ИЗЈАВУ ПОЛИЦИЈИ! Познато да ли ће Плавшић бити пуштен на слободу!
18. 07. 2026. у 16:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (0)