ЕВРОЛИГА ЈЕ ОДЛУЧИЛА: Познато ко суди утакмицу Париз - Црвена звезда
ЦРВЕНА звезда такмичење у Евролиги наставља гостовањем Паризу. Одлучено је и ко ће бити судијска тројка на овој утакмици у "Адидас арени".
FOTO: Ataimages
Челници најелитнијег европског кошаркашког такмичења решили су да правду деле, Емин Могулкоч (Турска), Саулијус Рацис (Литванија) и Адар Пер (Израел).
Црвено-бели у главни град Француске долазе након победе над Виртусом (90:89) и тако је прекинута серија од три пораза. Са друге стране, екипа Франческа Табелинија има шест везаних неуспеха у Евролиги.
Подсетимо, утакмица Париз - Црвена звезда игра се у уторак од 20.45.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ЖЕСТОКО ГА УДАРИЛИ ПО ЏЕПУ! Тренер Денвера кажњен због Николе Јокића
22. 12. 2025. у 10:50
ТЕНИСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Бивши тренер Новака Ђоковића преузима Карлоса Алкараза?
22. 12. 2025. у 10:07
НЕЗАУСТАВЉИВА БАРСА: Јамал и дружину јуришају ка трону Европе, има ли Атлетико оно што је потребно да их заустави?
ОД 21.00 на "Камп Ноу" Барселона дочекује Атлетико Мадрид у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона, ово ће им бити већ пети обрачун од старта сезоне, одлично се познају и ако је судити по досадашњим обрачуна требали би гледати прави фудбалски спектакл.
08. 04. 2026. у 07:10
ПРЕМИНУО ДУШКО ВУЈОШЕВИЋ
Некадашњи тренер Партизана Душко Вујошевић преминуо је ове среде у 67. години.
08. 04. 2026. у 12:10
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)