"ТО НЕЋЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ..." Жарко Паспаљ открио да ли Оцокољић остаје на клупи Партизана
СПОРТСКИ директор Партизана Жарко Паспаљ говорио је о горућој теми међу црно-белим навијачима.
ФОТО: Н. Скендерија
Партизан је успео да слави против Црвене звезде након великог преокрета резултатом 79:76.
До треће победе на клупи црно-белих у низу предводио је Мирко Оцокољић који је преузео диригентску "палицу" од Жељка Обрадовића.
Због тога се све чешће поставља питање да ли би Оцокољић требало да статус "привременог" промени у "стални" тренер Партизана... О томе је говорио и спортски директор клуба Жарко Паспаљ.
- Он ће увек бити ту, у овој или некој другој улози. Мирко је један од најбољих асистената у Партизану већ годинама, он и Аца Матовић... То неће да се промени, ово све остало... - почео је причу Паспаљ и остао тајанствен, а затим је добио питање и о новом тренеру:
- То ћемо да видимо. У поређењу са оним пре 7 дана, ово је Партизан, ово су навијачи. Ово смо научили да гледамо четири године последње, нема везе ни са Жељком ни са чим. Зато су навијачи платили карте.
Дотакао се Паспаљ и саме утакмице.
- Морам признати да није било неинтересантно, не бих волео опет, али трећа заредом и то у дербију где је у једном моменту изгледало као да губимо. Момци су показали карактер да се врате и да у најтежим моментима одиграју најбоље. Још само да им објаснимо колико потенцијала имају. Нисам срећан, него супер, супер - додао је он, а онда је открио и како нема здравствених проблема:
- Ја сам супер, што би се рекло може овако, наставићемо.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
НЕЗАУСТАВЉИВА БАРСА: Јамал и дружину јуришају ка трону Европе, има ли Атлетико оно што је потребно да их заустави?
ОД 21.00 на "Камп Ноу" Барселона дочекује Атлетико Мадрид у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона, ово ће им бити већ пети обрачун од старта сезоне, одлично се познају и ако је судити по досадашњим обрачуна требали би гледати прави фудбалски спектакл.
08. 04. 2026. у 07:10
ПРЕМИНУО ДУШКО ВУЈОШЕВИЋ
Некадашњи тренер Партизана Душко Вујошевић преминуо је ове среде у 67. години.
08. 04. 2026. у 12:10
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)