РАСУЛО КАКВО СЕ НЕ ПАМТИ! Партизан дигао руке од Евролиге, стигао и доказ (ФОТО)
Нешто озбиљно не функционише у Хумској!
Foto: Printskrin
Очигледно је да постоји одређени проблем између тренера Партизана Жељка Обрадовића (65) и његових играча, а најбоља потврда тога видела се током једног од јучерашњих тајм-аутова на мечу против Панатинаикоса (91:69).
Наиме, меч је обележила криминална трећа деоница црно-белих у којој је домаћи тим направио серију 25:0. На шест и по минута пре краја треће деонце Пантинаикос је имао само два поена предности (52:50), а онда је уследио тотални суноврат црно-белих. Готово девет минута нису успели да упишу поене, што је домаћин максимално искористио. Направио је огромну серију и рутински стигао до убедљивог тријумфа.
Камера је при резултату 82:58 у корист Панатинаикоса снимила утученог тренера Обрадовића на клупи Партизана, а израз његовог лица показује сву немоћ црно-белих на овом мечу.
Foto: Printskrin
Прослављени стручњак је изгледао дигао руке од свега...
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ДОМИНАЦИЈА ПЕТРУШЕВА У ПОБЕДИ ДУБАИЈА: Екипа из Емирата надиграла Париз
25. 11. 2025. у 20:03
ПАРТИЗАН ОПЕТ ИЗГУБИО У ЕВРОЛИГИ: Црно-бели се распали у другом полувремену и доживели дебакл од Панатинаикоса
25. 11. 2025. у 22:01 >> 22:03
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)