И ОВО СЕ ДЕСИЛО! Леброн Џејмс у развојној лиги!

Леброн Џејмс направио је још један корак ка повратку на терен – легендарни ас Лос Анђелес Лејкерса придружио се развојном тиму клуба Саут Беју, преноси амерички НБА инсајдер Шамс Чаранија.

И ОВО СЕ ДЕСИЛО! Леброн Џејмс у развојној лиги!

Foto: Profimedia

На тај начин, 39-годишњи ветеран моћи ће да поврати осећај за игру у контролисаним условима пре него што поново заигра у најјачој лиги света.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара