"ОВО ЈЕ НЕХУМАНО"! Немци грме на организаторе Евробаскета
Кошаркашка репрезентација Немачке крупним корацима граби ка завршници Евробаскета и након елиминације Србије и Француске је убедљиво први фаворит за злато.
FOTO: FIBA.Basketball
Светски шампион ће у четвртфиналу играти против Словеније и очекује се да прође међу четири најбоља тима.
Ипак, није све тако бајно у редовима "панцера", Наиме, Немци су се жалили организаторима Евробаскета на смештај у риги.
Немачки "Билд" открива да су се Немци жалили да је локација неповољна, собе премале, а храна неадекватна за професионалне спортисте.
Играчи су морали да користе тротинете како би стигли до Старог града, док су уочи утакмице осмине финала против Португала радови на путу додатно отежали њихов долазак у дворану.
Наводно су сличне примедбе имали Финци и Литванци.
ФИБА је након жалби одмах послала своје инспекторе да провере услове у хотелу и након тога је храна побољшана.
Селидба у други хотел коштала би их више од 120 хиљада евра, па су Немци одлучили да остану на истој локацији.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
ШОКАНТАН ОБРТ: Светислав Пешић остаје селектор кошаркашке репрезентације Србије!
08. 09. 2025. у 19:27
КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!
08. 09. 2025. у 18:04 >> 18:05
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)