"ЛУДИЛО" ИЛИ ИСТИНА? Доскорашњи саиграч Николе Јокића - Мајкл Портер Џуниор сматра да је само Стеф Кари бољи шутер од њега

Филип Милошевић

06. 09. 2025. у 10:55

Доскорашњи кошаркаш Денвера који је трејдован у Бруклин, Мајкл Портер Џуниор, сматра да је један од најбољих шутера у НБА лиги.

ЛУДИЛО ИЛИ ИСТИНА? Доскорашњи саиграч Николе Јокића - Мајкл Портер Џуниор сматра да је само Стеф Кари бољи шутер од њега

Танјуг/АП

Крилни кошаркаш сматра да је само Стеф Кари бољи од њега, када су у питању шутерске способности.

- Стеф Кари је једини за кога могу јасно да кажем да шутира боље од мене.Има момака који су на истом нивоу. Мислим на Клеја Томпсона и Кевина Дуранта. Ако бих ушао у салу с неким као што је Данкан Робинсон, он вероватно може да шутира као ја. Тре Јанг, Демијан Лилард... Али, мислим да је Стеф једини који је очигледно бољи - рекао је Портер.

Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ВЕСТ КОЈА ЈЕ СВЕ ПОТРЕСЛА! Легендарном фудбалеру дијагностикован рак