"ЧАСТИМ ЦЕЛУ ЕКИПУ!" Никола Вучевић након победе Црне Горе над Шведском на Евробаскету

Црна Гора је након 4. одиграног кола у групи Б забележила прву победу. Били су бољи од Шведске са 87:81, а предводио их је ка тријумфу Никола Вучевић.

ЧАСТИМ ЦЕЛУ ЕКИПУ! Никола Вучевић након победе Црне Горе над Шведском на Евробаскету

ФОТО: ФИБА.Баскетбалл

Сјајни НБА центар је забележио 23 поена и 15 скокова, те био задовољан након тријумфа.

- Велика победа је остала иза нас. Изузетно тешка утакмица, улог је био огроман, а самим тим и нервоза. Било је осцилација, борили смо, нисмо се предавали, а морам да истакнем Игора Дробњака и Марка Симоновића, а посебно Кајла Олмана, коме није ишло током меча, али је у завршници одрадио феноменалан посао - рекао је Вучевић и додао:

- Сада ћу да частим комплетну екипу вечером, а затим нападамо Велику Британију са надом да ће победа бити довољна за пласман у осмину финала.

Утакмица између Црне Горе и Велике Британије је на програму у среду од 12.30.

БОНУС ВИДЕО: Овако је Никола Јокић дочекан на аеродрому "Никола Тесла" после Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне