"ТВОЈ ПРИМЕР ЈЕ ПУТОКАЗ МНОГИМА!" Кошаркашки савез Србије се огласио о Богдану Богдановићу
КОШАРКАШИ Србије спремају се за Европско првенство. Док играчи вредно тренирају Кошаркашки савез Србије искористио је прилику да честита рођендан капитену Богдану Богдановићу.
FOTO: Tanjug/AP
Челни људи наше кошарке су се огласили на Инстаграму и пожелели све најбоље члану ЛА Клиперса који је овог уторка напунио 33 године.
- Срећан рођендан, Боги!
Са репрезентацијом си прошао кроз победе и поразе, донео медаље, али и показао да је право вођство више од тога – у искрености, емоцији и томе како стајеш уз своје саиграче.
Твој пример је путоказ многим млађим генерацијама које у теби виде узор и доказ шта значи борити се за своју земљу.
Зато ти данас желимо оно што ти сваког лета дајеш нама – снагу, осмех и веру да се вреди борити до краја. Србија је уз тебе, као што си ти увек уз њу.
Срећан рођендан, капитене! - написали су из КСС-а.
Евробаскет 2025 се одржава од 27. августа до 14. септембра, а домаћини су Кипар, Летонија, Пољска и Финска.
Србије налази у групи А са селекцијама Турске, Чешке, Летоније, Естоније и Португалије.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ДВЕ ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ! Владан Милојевић пред Пафос открио шта се дешава!
18. 08. 2025. у 14:42
КАКВЕ ВЕСТИ ПРЕД ЕВРОБАСКЕТ! Србија добија појачање о коме је маштала?
18. 08. 2025. у 10:49
СКАНДАЛ У ХРВАТСКОЈ! Торцида направила невиђени хаос у Сплиту (ВИДЕО)
18. 08. 2025. у 07:31
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)