НЕМЦИ СЛАВИЛИ НАКОН ДРАМЕ: "Панцери" чекају Србију у финалу
Кошаркаши Немачке пласирали су се у финале Суперкупа у Минхену, пошто су вечерас у полуфиналу савладали селекцију Турске резултатом 73:71.
FOTO: Tanjug/AP
Најефикаснији у селекцији Немачке био је Денис Шрудер са 22 поена, док је Франц Вагнер додао 17. У репрезентацији Турске најбољи је био Алперен Шенгун са 25 поена.
У другом полуфиналу од 20.45 часова играће селекције Србије и Чешке.
Меч за треће место на програму је сутра од 18 сати, док ће финале бити одиграно од 20.45 часова.
Препоручујемо
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца
ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.
06. 05. 2026. у 07:00
ПОЛА ГРЧКЕ У НЕВЕРИЦИ! Ово су грчка деца урадила због Срба (ВИДЕО)
Најновије вести из Грчке тичу се Срба.
06. 05. 2026. у 14:45
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)