НАЈЈАЧИ ЦЕНТАРСКИ ТАНДЕМ У ЕВРОЛИГИ?! Панатинаикос довео још једно НБА појачање

Доскорашњи НБА играч, Ришон Холмс, нови је центар Панатинаикоса.

НАЈЈАЧИ ЦЕНТАРСКИ ТАНДЕМ У ЕВРОЛИГИ?! Панатинаикос довео још једно НБА појачање

фото: ЕПА

Холмс (31) је потписао уговор на годину дана са опцијом продужетка до лета 2027. године. Након десет година у НБА лиги током којих је бранио боје Филаделфије, Сакрамента, Даласа и Вашингтона, 208 центиметара високи центар по први пут ће уграти у Европи.

Тако ће уз Матијаса Лесора ПАО добити још једну "звер" под рекетом, те ће "зелени" имати вероватно најјачу центарску линију у читавој Евролиги.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?