ЈОКИЋ ОКОНЧАО САГУ! Валанчијунас се чуо са Николом и донео је ОВУ одлуку

Александар Илић
Александар Илић

02. 08. 2025. у 08:47

НАЈВЕЋА кошаркашка драма је завршена. Више нема дилеме хоће ли Јонас Валанчијунас играти у НБА лиги или се преселити у Евролигу.

ЈОКИЋ ОКОНЧАО САГУ! Валанчијунас се чуо са Николом и донео је ОВУ одлуку

ФОТО: Танјуг/АП

Ливтанац је био на прагу повратка у Европу, односно Панатинаикос након трејда у Денвер, али... Он је открио да је након разговора са Николом Јокићем донео одлуку да остане у најјачој лиги света. 

- Потпуно сам посвећен испуњавању уговора са Нагетсима и даћу све од себе да се боримо за титулу - изјавио је Валанчијунас.

Открио је да се у међувремену чуо са Јокићем.

- Да, причали смо. Све је прошло добро - рекао је уз осмех за "Баскет њуз", без откривања детаља разговора.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

СВЕТ ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Денвер се хитно огласио, а тиче се Николе Јокића