БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА НА ЦЕНИ! Потписао уговор до 2027. године

Српски тренер Александар Џикић остаће селектор кошаркашке репрезентације Грузије до 2027. године, саопштено је данас.

БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА НА ЦЕНИ! Потписао уговор до 2027. године

FOTO: N. Paraušić

Џикић је почетком 2024. године постао селектор Грузије и са том репрезентацијом је изборио пласман на предстојеће Европско првенство.

Он је током каријере био тренер у Беовуку, Олимпији из Љубљане, Крки, Лијетувос Ритасу, Партизану, Будућности из Подгорице, Естудијантесу и Хапоелу из Јерусалима, а такође је био и селектор репрезентације Северне Македоније.

Грузија се налази у групи Ц на Европском првенству која ће се играти у Лимасолу, а противници ће јој бити Грчка, Шпанија, Италија, Кипар и БиХ.

ЕП ће се одржати од 27. августа до 14. септембра у Летонији, Кипру, Пољској и Финској.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“