НИКОЛА ВУЧЕВИЋ У ЗВЕЗДИ? Огласио се црногорски центар и разрешио дилему
Никола Вучевић, центар Чикаго Булса, дуги низ година је велика жеља руководства, али и навијача Црвене звезде.
Фото АП
Последњих дана много је спекулација око његовог имена, помиње се чак и повратак у Европу, где би Црвена звезда могла да буде једна од дестинација.
Међутим, у томе нема истине, према речима самог играча.
- Било је много гласина о мени, да ли ћу бити трејдован или не. Последња је била да напуштам Булсе. Према свим информацијама које сам ја добио од тима – а недавно сам разговарао са (генералним менаџером) Артурасом (Карнишовасом) – уверио ме да ништа од тога није истина. Дакле, очекујем да ћу остати у Чикагу, имам још годину дана уговора и онда ћемо да видимо шта ће се десити. Мој једини фокус је на НБА. Желео бих да останем колико је год могуће, а мислим да могу још дуго. Имао сам одличну сезону, једну од мојих најбољих индивидуално", рекао је Вучевић за грчки "Атлетико".
Сан навијача Црвене звезде је да искусни центар једног дана заигра за црвено-беле, а о томе је говорио и сам играч.
- Осећам се врло добро физички. Мислим да ме тимови у НБА цене и наравно да разумеју да ће током времена моја улога можда да се промени, да ћу можда бити у другачијој ситуацији. И то сам спреман да прихватим. Видео сам чланак да постоји интересовање евролигашких тимова за мене, али у овом тренутку то није нешто о чему размишљам", додао је 34-годишњак рођен у Швајцарској.
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (0)