РАСТАНАК НАКОН ШЕСТ ГОДИНА: Саиграч Николе Јокића се опростио од Денвера (ФОТО)

Филип Милошевић

16. 07. 2025. у 17:40

Словеначки кошаркаш Влатко Чанчар опростио се од Денвер Нагетса на друштвеним мрежама.

РАСТАНАК НАКОН ШЕСТ ГОДИНА: Саиграч Николе Јокића се опростио од Денвера (ФОТО)

FOTO: AP/Tanjug

- Хвала ти, Денвере. Добио сам шансу као клинац из Словеније, веровали сте у мене и направили од мене човека и играча који сам данас, па вам хвала за сваку успомену и добру и лошу. Током ових прелепих шест година, упознао сам неке сјајне људе како на, тако и ван терена и Денвер ће увек бити мој други дом. У мени имате доживотног навијача и надам се да ће нам се путеви поново срести и да ово није збогом него довиђења - рекао је Чанчар.

Његов наредни клуб још увек није познат, али највише се повезује са Олимпијом из Милана, те ће се у блиској будућности сазнати где Словенац наставља каријеру.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа