"ИЗГЛЕДА ЈЕ БИЛО СУЂЕНО!" Огласио се Монеке први пут од потписа за Звезду
Нови кошаркаш Црвене звезде Чима Монеке опростио се на друштвеним мрежама од Басконије, клуба за који је играо претходне две сезоне, па је послао и поруку навијачима српске екипе.
ЕПА
- Хвала што сте веровали у мене и пружили ми шансу да носим овај дрес. Хвала свим саиграчима са којима сам играо и делио свлачионицу, свим тренерима, особљу и онима који су имали везу са тимом. Захвалан сам - написао је Монеке и додао:
- Желео бих да смо имали више успеха током моје две године, али дао сам све од себе. Кроз успоне и падове захвалан сам на навијачима који су остали уз мене. Увек ћу бити захвалан на времену проведеном у Виторији и навијаћу за вас.
Потом је поделио и званичну објаву Звезде о његовом потпису, уз кратку поруку:
- Изгледа да је било суђено.
Бонус видео: Породица променила "Оче наш" због КК Партизан
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ГАУЧОСИ НЕ ДАЈУ "ЗЛАТНИ ГЛОБУС": Фантастични Лео Меси са две асистенције одвео Аргентину у ново финале (Фото/Видео)
15. 07. 2026. у 23:24 >> 23:36
СРБИЈА ЈЕ У ЧЕТВРТФИНАЛУ ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: "Орлићи" разбили Италију, и то како...
15. 07. 2026. у 22:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)