"ПАРТИЗАН ЈЕ МОЈ КЛУБ!" Горан Драгић отворено: Не можете да лажете

Александар Илић
Александар Илић

22. 06. 2025. у 11:35

НЕКАДАШЊА НБА звезда Горан Драгић је каријеру завршио утакмицом у Љубљани, а пре тога имао је понуду да пређе у Партизан. Репрезентативац Словеније открио је због чега до сардње није дошло.

ПАРТИЗАН ЈЕ МОЈ КЛУБ! Горан Драгић отворено: Не можете да лажете

FOTO: FIBA.Basketball

О Томе је Драгић говорио у подкасту "НБА Оут оф Боундс". 

- Био сам у контакту са Партизаном. Не можете да лажете навијаче и тренере и да дођете да играте на једној нози. Контактирали су ме и био сам искрен. Једноставно нисам могао да играм на том нивоу због колена, а и деца ми живе у Мајамију... Нисам размишљао тако у том тренутку, али да сам био здрав, дефинитивно бих волео. Партизан је мој клуб, одувек сам их подржавао и било би дивно да се то остварило, рекао је Драгић и потом додао: 

- У глави сам имао ту шансу. Искрено, волео бих да могу да играм још 20 година, али то није могуће. Имао сам проблема с коленом, а доктор ми је рекао да, ако желим да и даље трчим за својом децом, морам да престанем да играм. Нисам завршио каријеру како сам желео, већ сам био приморан и то је било тешко. Хтео сам да се вратим у Европу и играм још годину или две, али то једноставно није било изводљиво.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити

БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити

ПОНОВО ћемо имати прилику да уживамо у обрачуну две европска гиганта када у четвртфиналу Лиге шампиона копља буду укрстили Реал Мадрид и Бајерн Минхен, а први сусрет овог двомеча, односно 29. икада између ових ривала, биће одигран вечерас на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.

07. 04. 2026. у 07:00 >> 10:44

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (0)

НИКОЛА ЈОКИЋ ЗАПАЊИО ХРВАТЕ! Не могу да верују шта је Србин управо урадио, одмах су га ставили на насловне стране