"ГРОБАРИ" У ЕКСТАЗИ: Да ли је време за повратак Жофрија Ловерња?
Некадашњи капитен Партизана, Жофри Ловерњ, опростио се од Асвела на свом Инстаграм налогу и сада је слободан у избору нове средине.
ФОТО: Н. Параушић
- После три године сарадње са Асвелом, време је да окренем нову страну. Веома сам захвалан клубу за поверење и тренутке које смо делили. Желим Асвелу све најбоље у будућности - написао је Ловерњ.
Подсетимо, у питању је један од највећих миљеника навијача Партизана када су странци у питању. Био је својевремено и први капитен странац у историји клуба.
Он је наступао за црно-беле од 2012. до 2014. године и оставио дубок траг у црно-белом дресу, а колико му значи Партизан то показује и његова тетоважа на руци, пошто има истетовиран грб "парног ваљка".
Бонус видео: Иза кулиса - детаљ из свлачионице кошаркаша Србије после освајања бронзе на Олимпијским играма у Паризу
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
КАКАВ ДАН ЗА ПАРТИЗАНОВЦЕ! Након Раће Петровића у Хумску стигла још једна легенда црно-белих
Велики дан у Хумској.
01. 07. 2026. у 16:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)