Е, ДА ВАС САДА ВИДИМ! Васа Мицић добио понуду од 4 милиона евра
Хаос се наставља у трци за потпис једног од најбољих плејмејкера данашњице, Василија Мицића и нема сумње да ће до званичног обавештења тако и остати, а делује да се у целу трку укључио још један велики и важан играч који може да понуди нешто што други тимови не могу.
ФОТО: Танјуг/АП
Како преноси италијански инсајдер Андреа Калцони, у трку за потпис Василија Мицића укључио се нови Евролигаш, који ће наредне сезоне дебитовати у елитном такмичењу, екипа Дубаија и то са понудом од четири милиона евра по сезони.
Иначе, Дубаи има да понуди нешто што други немају, а реч је о пореским олакшицама на потписани уговор, где Мицић не би морао да плаћа бројне порезе који су у другим европским државама обавезни и односе велики део зараде.
Васа Мицић је у претходне две сезоне играо у НБА лиги за Оклахому, Шарлот и Финикс. Одиграо је 101 утакмицу у НБА лиги и у просеку бележио 6,8 поена по мечу. Био је члан Ефеса, Жалгириса, Тофаса, Бајерна, Звезде и Меге, пре одласка у НБА и са Ефесом је два пута освајао Евролигу и био једном њен МВП.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)