СРБИН ОДБИО ВЕЛИКАНА: Марко Гудурић није прихватио понуду евролигаша
МАРКО Гудурић је најзаслужнији што је Фенербахче освојио Евролигу ове сезоне. Клубови су кренули у трку за потпис српског репрезентативца.
Фото: EPA-EFE/RYAN LIM
Један од тимова који је показао интересовање за момка из Прибоја је Панатинаикос, пише портал "Хоопфеллас".
- Постоји један играч на листи Панатинаикоса изнад Елајџе Брајанта. Прва опција био је Гудурић – играч којег лично нисам очекивао. Он решава много проблема – може да игра и на позицији "1" и на "3". Људи из клуба су ступили у контакт, али сума коју је Гудурић тражио била је превелика. Верујем да ће остати у Фенеру уз корекцију уговора. Да је било могуће довести једног од поменутих, Панатинаикос не би посезао за трансфером попут Шортса - навели су на поменутом порталу.
Најреалније је да Гудурић остане у Истанбулу, али спекулише се да би Црвена звезда и Армани могли да уђу у трку за потпис српског репрезентативца.
Подсетимо, овај 30-годишњак је од 2013. до 2017. године носио црвено-бели дрес.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)